Postele

Vaše postel je místem, kde večer uleháte a ráno se budíte odpočinuti a plni energie. S postelí na míru si dopřejete kvalitní a zdravý spánek proto, bychom ji neměli  přikládat malou váhu. Velkou výhodu při zhotovení postele na míru je velká variabilita, týkající se především jejich rozměrů. Vše záleží pouze na Vašem přání, jakou šířku, délku a hlavně výšku zvolíte.
Vyrábíme pro Vás  jednolůžkové postele, dvoulůžkové postele, patrové postele, postele s úložným prostorem.

Při návrhu postele na míru klademe především důraz na :

  • materiály - kvalitní, nezávadné
  • povrchovou úpravu
  • kvalitu zpracování
  • bezpečnost - žádné ostré hrany a rohy
  • design - originální, praktický
  • funkčnost - kvalitní kování a úchyty
  • uspořádání - rozložení, využití prostoru
Postele pro Vás vyrábíme z kvalitního materiálu a to především z masivu. Masivní postele se vyznačují svou vysokou kvalitou a komfortem. Další velkou předností tohoto materiálu je dlouhá živostnost. Masiv je možné namořit do několika druhů mořidel. S výběrem barvy a provedení Vám rádi pomůžeme.

Další používaným materiálem při výrobě postele na míru je lamino. Laminátové postele se vyznačují moderním designem, kvalitním materiálem a širokou nabídkou dekorů.

Nábytek Liberec pro Vás vyrobí stylovou, elegantní postel s nádherným designem, který bude doplňovat Váš interiér.  Součástí Vaší ložnice není jen postel. Nezapomínejte při jejím návrhu na úložné prostory. Ideálním řešením je vestavěná skříň.extSoučástí námi vyrobené postele je i rošt a kvalitní kování. V případě Vašeho zájmu Vám nabízíme kvalitní matrace.
S vhodným výběrem Vám samozřejmě poradíme a společně najdeme optimální řešení zhlediska designu, prostoru a Vašich požadavků.

 

Nábytek Liberec Vám dále nabízí :

Pro kompletní ukázku námi realizovaných postelí na míru řešení klikněte zde.
V případě Vašeho jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.


postel.jpg postel-3.jpg