Matrace

Kvalitní matrace Vám zlepší Váš odpočinek a spánek. Teprve s kvalitní matrací si užijete pocit z ničím nerušeného spánku. Při jejich výrobě se vychází poznatků anatomie a potřeb lidského těla.
Námi dodávané matrace jsou vyrobeny z různých druhů pěn. Pěny se vyznačují vysokou elasticitou a dlohou životností. Nábytek Liberec spolupracuje se společností D.P.V. která, je předním výrobcem v oblastí matrací.

Nábytek Liberec Vám nabízí tyto typy matrací :

 • matrace z PUR pěny
  - vysoká elasticita, výběr tuhosti a tvrdosti

 • matrace ze studené pěny
  - zhotoveny tzv. studenou technologií, která zajšťuje dostatečnou propustnost vzduchu, dokonalé odvětrávání, povrchově chladnější, odvádí teplo od těla a tím zajišťují jeho nepřehřátí organismu

 • matrace VISCO z elastické pěny
  - dokonale se přizpůsobuje teplotě lidského těla

 • matrace IYOS z přírodní pěny
  -
  výborně obepisuje tělo

 • matrace z CELLPUR pěny
  - zajišťuje lepší schopnost přijímání vlhkosti, jedná se o absolutní novinku na světovém trhu, vysoká hygiena a komfort, v pěně je zabudován prášek TENCEL® - celuloza v práškové formě, díky svým jedinečným vlastnostem pohltí vlhkost které, se uvlňuje z těla během jeho spánku a následně rychle uvolní

 • latexové matrace
  - vyrobeny z pěnové pryže a přírodního latexu, jedny z nejkvalitnější na trhu, vyznačují se vysokou pružností, patří mezi nejměkčí matrace, nabízíme i tužší variantu matrací a to s kokosovým vláknem, dobře se přizpůsobují tělu, poskytují patřičnou oporu a kde je potřeba tam naopak odlehčí, vysoká životnost, ideální do polohovacích roštů, perforace latexu zajušťuje omezení výskytu roztočů, kombinovat s lamelovými rošty

 • pružinové matrace
  - vysoká vzdušnost, dlouhá životnost, moderní variantou pružinových matrací jsou taštičkové matrace

 • taštičkové matrace
  - jádro tvořeno pružinami, které jsou jednotlivě zabaleny v taštičkách z netkané textílie, k dosažení konfortního spánku a nezatěžování problémových partií těla se používají dvě tuhosti pružin, lze použít do postelí bez laminového roštu

  matracejpg.jpg matrace-2jpg.jpg

   

Matrace ŘEŠETO - unikátní novinka na českém trhu

 

Nově Vám také nabízíme tzv. matrace "ŘEŠETO". Tento typ matrace je vyroben zcela novou technologií. Matrace je děrováná nejen vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami.

Matrace proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její životnost.
V jádru matrace jsou otvory díky kterým, matrace lépe odvětrává, takže nedochází k přehřívání lidského organismu.

Díky perforaci jsou zvýrazněny i jednotlivé zóny matrace. Matrace je vyrobena z kvalitních antibakteriálních pěn, které eliminují výskyt bakterií a plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením EXCELENTNÍ. S matrací ŘEŠETO dochází k eliminaci vlhkosti a prostředí na lůžku je dokonale hygienické. Probudíte se tak svěží a dokonale odpočatí pro Váš aktivní den.

Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmysleného propracování se zónovou perforací dostala společnost D.P.V. pro matrace ŘEŠETO certifikát KLINICKÉ HODNOCENÍ ZDRAVOTNICKÉHO PROSTŘEDKU Fakultní nemocnice Brno.


Nábytek Liberec Vám s výběrem kvalitní matrace rád pomůže, neváhejte nás kontaktovat.

Nábytek Liberec Vám dále nabízí :