Sklo

  • Zrcadlo

Zadní strana všech námi dodávaných zrcadel je vždy podlepena bezpečnostní folii,

která zabraňuje poranění při případném rozbití zrcadla. Posuvné dveře skříně se zrcadlem jsou velmi oblíbené především v malých bytech, kde mohou opticky zvětšit daný prostor. Zrcadla nabízíme ve dvou provedeních a to v barvě stříbrné a bronzové.

  • Sklo - Lacomat

Je čiré sklo stříkané z jedné strany matným lakem. Sklo Lacomat je velmi oblíbené a připomíná pískované sklo. Toto sklo však nelze podlepovat bezpečnostní fólii.

Dodává se pouze v mléčném provedení.

  • Designové sklo - Lacobel

Sklo Lacobel je čiré sklo silné 4mm, lakované z jedné strany barevným lakem. Zadní strana je opatřena bezpečnostní fólii která, pomáhá chránit proto úrazu v případě rozbití. Barevná skla Lacobel jsou v současné době velmi používaným materiálem v moderním interiéru.

  • Designové sklo - Matelac

Toto sklo je zajímavé svojí saténovou povrchovou úpravou. Pohledová strana skla je chemicky leptána vysoce kvalitní kyselinou. Zadní strana je lakována a opatřena bezpečnostní fólii která, chrání barvu před poškozením, ale především v případě rozbití skla zabraňuje zranění.

  • Bezpečnostní sklo Stratobel (Connex)

Lepené bezpečnostní sklo skládající se ze dvou vrstev plochého čirého skla a bezpečnostní fólie,která zabraňuje při případném rozbití možnosti poranění. Toto sklo je vhodné především v prostorách kde se intenzivně pohybují malé děti. Stratobel nabízíme v provedení čiré a mléčné.

  • Lakovaná skla - paleta barev

Na vložených obrazcích Vám představujeme širokou škálu barev lakovaného skla Lacobel. I přes maximální naši snahu jsou ovšem barevné odstíny pouze orientační a k přesné představě je třeba vidět fyzické vzorky lakovaných skel  které ,Vám na požádání rádi předvedeme na vzorkových prodejnách v Jablonci nad Nisou a Liberci.