Materiály

  • LAMINO

Laminovaná dřevotříska patří díky široké nabídce dekorů , povrchové struktuře a snadné údržbě mezi nejoblíbenější materiál pro výrobu nábytku. Korpus, dvířka a  vnitřní vybavení nábytku se vyrábí z lamina o síle 18 mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba. Vybrat si můžete z více jak 250 dekorů převážně od firem: EGGER, KRONOSPAN,THERMOPAL a KAINDL.

  • ZRCADLA

Zrcadlové výplně dveří jsou vhodné do všech prostor. Především menších pokojů, či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadla je vždy standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití. Nezapomínej te na to že, Vaše děti v období dospívání prostojí před zrcadlem dlouhé hodiny. Zrcadlové výplně je vhodné zakomponovat do realizace dětského pokoje extči vestavěné skříněext.

  • BAREVNÁ A DESIGNOVÁ SKLA LACOBEL A LACOMAT

Dekorativní sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou nabídkou barev v odstínech RAL. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků , architektů a designérů při použití v moderním interiéru. Nově jsme na Vaše přání či přání architekta, nechat sklo vyrobit dle Vámi požadovaného odstínu. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Designové sklo Lacobel je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena bezpečnostní folií, která chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla.

Designové sklo - Lacomat

Je čiré sklo stříkané z jedné strany matným lakem. Sklo Lacomat je velmi oblíbené a připomíná pískované sklo. Toto sklo však nelze podlepovat bezpečnostní fólii.

Dodává se pouze v mléčném provedení.

Designové sklo - Lacobel

Sklo Lacobel je čiré sklo silné 4mm, lakované z jedné strany barevným lakem. Zadní strana je opatřena bezpečnostní fólii která, pomáhá chránit proto úrazu v případě rozbití. Barevná skla Lacobel jsou v současné době velmi používaným materiálem v moderním interiéru.


Designové sklo - Matelac

Toto sklo je zajímavé svojí saténovou povrchovou úpravou. Pohledová strana skla je chemicky leptána vysoce kvalitní kyselinou. Zadní strana je lakována a opatřena bezpečnostní fólii která, chrání barvu před poškozením, ale především v případě rozbití skla zabraňuje zranění.

  • Bezpečnostní sklo Stratobel (Connex)

Lepené bezpečnostní sklo skládající se ze dvou vrstev plochého čirého skla a bezpečnostní fólie,která zabraňuje při případném rozbití možnosti poranění. Toto sklo je vhodné především v prostorách kde se intenzivně pohybují malé děti. Stratobel nabízíme v provedení čiré a mléčné.

  • Lakovaná skla - paleta barev

Na vložených obrazcích Vám představujeme širokou škálu barev lakovaného skla Lacobel. I přes maximální naši snahu jsou ovšem barevné odstíny pouze orientační a k přesné představě je třeba vidět fyzické vzorky lakovaných skel  které ,Vám na požádání rádi předvedeme na vzorkových prodejnách v Jablonci nad Nisou a Liberci.

 

  • RÁMY POSUVNÝCH DVEŘÍ

Hliníkové a ocelové rámy dveří jsou důležitým prvkem moderního interiéru především vestavěných skříníext, kuchyňských linekext a nábytku. Při výrobě Vašeho nábytku na míru Vám dodáváme kvalitní a funkční kování. Pro výrobu nábytku na míru používáme posuvné dveře z profilů SILENTIS a SENÁTOR dodávaných firmou TILIA .

Všechny námi používané materiály, lze doplnit o prvky z masivu. Jedná se především o schůdky, žebříky, zvýšená patra u postelí, konstrukční i pohledové prvky ve Vašem interiéru.

V případě Vašeho jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.