Nábytek Liberec - nábytek na míru

 

Proč právě nás?

 

Volné pracovní místo:

Do výroby nábytku přijmeme šikovného montéra. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci. Praxe výhodou, ale není nutností. ŘP-B. Nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející firmě, která patří mezi přední regionální výrobce nábytku na míru. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, jednosměnný provoz. Místo výkonu práce: Rychnov u Jablonce nad Nisou. Životopisy prosím posílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

 

letak)jpg.jpg

 

 

Představujeme Vám široký výběr spotřebičů Bosch, Siemens za akční ceny. Vyberte si pro svou kuchyni to pravé. Objednat můžete na našich vzorkových prodejnách v Mladé Boleslavi, Liberci nebo Jablonci nad Nisou.

U spotřebičů dodaných do námi vyrobené kuchyňské linky bude účtováno ve výši DPH 15%, v případě volného prodeje DPH 21%. Akční nabídka Bosch   zde.

Akční nabídka Siemens zde.

boschjpg.jpg


siemensjpg.jpg

Nábytek Liberec Vám nabízí kompletní realizaci Vašeho interiéru. S nábytkem od nás bude Váš domov moderní, elegantní a hlavně účelně zařízený. Nábytek na míru, využije všech atypických prostorů ve Vašem interiéru.

Nábytek na míru a jeho výhody

Velkou výhodou při rozhodnutí vybavit si domov nábytkem na míru je využití veškerých prostor v interiéru. Získáte tak harmonicky sladěný útulný prostor přesně podle Vašich představ a finančních možností.

Při výrobě nábytku klademe především důraz na :

  • materiály - kvalitní, nezávadné
  • barevnost - velký výběr
  • bezpečnost - žádné ostré hrany a rohy
  • design - originální, praktický
  • funkčnost - kvalitní kování a úchyty
  • uspořádání - rozložení, využití prostoru

Nábytek Liberec Vám vybaví Vaši domácnost dle Vašich požadavků v libovolném rozměru a barvě materiálu. Na výběr máte z široké nabídky korpusů, tloušťky materiálu, systému otvírání zásuvek. Korpusy můžete kombinovat s různými typy skel, fólií či kovolaminátem. Nábytek osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle Vámi požadované funkce.

Rádi Vám poradíme jak nejlépe vybrat nábytek na zakázku pro Váš domov. S nábytkem na míru od nás si dopřejete komfortní a funkční užívání nábytku.

Nábytek Liberec Vám nabízí :

NÁBYTEK LIBEREC nabízí i kuchyně na míru včetně vestavěných spotřebičů.

 

pa270089jpg.jpg

p5120465jpg.jpg

 


 
Zdravotní obuv Scholl dámská za skvělé ceny. Obuv Scholl zdraví pro vaše nohy. Přebalovací pult .