Nábytek Liberec - nábytek na míru

Vážení zákazníci, s ohledem na nynější situaci a nařízení vlády o uzavření obchodů od 22.10.2020, bychom Vás chtěli informovat o uzavření všech našich studií.

Jsme Vám k dispozici na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle +420 731 181 564

Děkujeme za pochopení.

Proč právě nás?

 

 

letak)jpg.jpg

 

 

Představujeme Vám široký výběr spotřebičů Bosch, Siemens za akční ceny. Vyberte si pro svou kuchyni to pravé. Objednat můžete na našich vzorkových prodejnách v Mladé Boleslavi, Liberci nebo Jablonci nad Nisou.

U spotřebičů dodaných do námi vyrobené kuchyňské linky bude účtováno ve výši DPH 15%, v případě volného prodeje DPH 21%. Akční nabídka Bosch   zde.

Akční nabídka Siemens zde.

boschjpg.jpg


siemensjpg.jpg

Nábytek Liberec Vám nabízí kompletní realizaci Vašeho interiéru. S nábytkem od nás bude Váš domov moderní, elegantní a hlavně účelně zařízený. Nábytek na míru, využije všech atypických prostorů ve Vašem interiéru.

Nábytek na míru a jeho výhody

Velkou výhodou při rozhodnutí vybavit si domov nábytkem na míru je využití veškerých prostor v interiéru. Získáte tak harmonicky sladěný útulný prostor přesně podle Vašich představ a finančních možností.

Při výrobě nábytku klademe především důraz na :

  • materiály - kvalitní, nezávadné
  • barevnost - velký výběr
  • bezpečnost - žádné ostré hrany a rohy
  • design - originální, praktický
  • funkčnost - kvalitní kování a úchyty
  • uspořádání - rozložení, využití prostoru

Nábytek Liberec Vám vybaví Vaši domácnost dle Vašich požadavků v libovolném rozměru a barvě materiálu. Na výběr máte z široké nabídky korpusů, tloušťky materiálu, systému otvírání zásuvek. Korpusy můžete kombinovat s různými typy skel, fólií či kovolaminátem. Nábytek osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle Vámi požadované funkce.

Rádi Vám poradíme jak nejlépe vybrat nábytek na zakázku pro Váš domov. S nábytkem na míru od nás si dopřejete komfortní a funkční užívání nábytku.

Nábytek Liberec Vám nabízí :

NÁBYTEK LIBEREC nabízí i kuchyně na míru včetně vestavěných spotřebičů.

 

pa270089jpg.jpg

p5120465jpg.jpg